ROČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU ŽENY ŽENÁM

ANO, tohle všechno chci využít a získat!

• ROČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU ZA 4 716 Kč
    Tím, že si kupuješ roční členství v Klubu, získáváš měsíční členství za 394 Kč (včetně DPH). Členství si předplácíš na následujících 12 měsíců.
  • KAŽDÝ MĚSÍC ONLINE PORADNA S LEKTORKOU
    Jedinečný prostor pro Tvé konkrétní dotazy k měsíčnímu tématu. Online poradna bude probíhat formou webináře, díky kterému lektorku uvidíš a uslyšíš živě v pohodlí domova.
  • UZAVŘENÁ FACEBOOKOVÁ SKUPINA PRO ČLENKY KLUBU
    Uzavřená facebooková skupina, ve které budeš mít bezpečný prostor ke sdílení, můžeš se tu propojovat s ostatními ženami a také pokládat své otázky lektorkám.
  • KAŽDÝ MĚSÍC NOVÝ ČLÁNEK K AKTUÁLNÍMU TÉMATU
    Každý měsíc najdeš na stránkách nový článek, který připravuje každá lektorka.Téma článku si vybírají samotné členky klubu na základě ankety, která probíhá na Facebooku.
  • BONUSY
    Kromě klasického obsahu jsme pro Tebe nachystaly speciální bonusovou sekci, kam postupně přidáváme nejrůznější speciální videa, nabídky a akce, které pro členky klubu chystáme,
  • NOVÁ PŘÁTELSTVÍ A PODPORA
    Půjdeš společně s desítkami dalších žen po celý rok, čímž vzniká jedinečný prostor pro vytváření nových přátelství, podporujících se kruhů, pro vzájemné sdílení zkušeností a učení se jedna od druhé.
  • VŠE POD JEDNOU STŘECHOU A PŘEHLEDNĚ
    Získáš přístup do členské sekce, kde se Ti budou každý měsíc postupně odkrývat přednášky, kde budeš moci sledovat videa s praktickými cvičeními, stahovat si pracovní sešity a sledovat webináře s online poradnami. Získáš také přístup do archivu, kde můžeš neomezeně sledovat veškerý obsah Klubu z celého minulého roku. Členskou sekci chystáme tak, aby byla příjemná, přehledná a srozumitelná pro každou ženu.

DŮLEŽITÉ INFORMACE K PLATBĚ ČLENSTVÍ

Vyplněním formuláře níže si objednáváš roční členství v Klubu Ženy ženám a při objednávce zaplatíš jednorázově platbu za celý rok a předplácíš si 12 po sobě jdoucích měsíců.

V případě objednávky ročního členství máš možnost si zvolit platbu kartou online nebo platbu převodem na účet. Pokud objednávku zaplatíš kartou online, po roce (ve stejné datum) se Ti členství automaticky obnoví a z karty se strhne platba na další rok.

Předtím však budeš upozorněna emailem, který Ti přijde 7 dní před obnovením členství a Ty se můžeš rozhodnout, zda s námi chceš pokračovat nebo ne. Své členství můžeš kdykoliv ukončit zasláním žádosti na email info@zenyzenam.cz. My následně deaktivujeme automatické strhávání plateb z Tvého účtu a tím se Tvé členství automaticky neobnoví.

Pokud zvolíš platbu převodem na účet, členství Ti po roce nebude obnoveno automaticky a je na Tobě, aby sis  objednala další měsíce či rok, pokud se Ti v Klubu líbí.

Vyplň teď pečlivě údaje v objednávce a přihlášku potvrď kliknutím na tlačítko Odeslat.
Pak už se stačí jen těšit – a kontrolovat e-mailovou schránku, kde najdeš všechny potřebné informace.

Faktura Ti přijde po odeslání přihlášky na TVŮJ EMAIL

MÁŠ JAKÝKOLIV DOTAZ? NĚCO NEFUNGUJE?

Péče o Tebe

VERONIKA HERALTOVÁ