Nadnadpis

PŘEDNÁŠKY V KLUBU

PODNADPIS

STÁLE AUTENTICKÁ

„Většina z nás se řídí podle šablony, kterou mu vytyčila rodina, církev, anebo kamarádi, časopisy. Říkají nám, jak se máme oblékat, co dělat pro to, abychom byli šťastní, úspěšní, bohatí… A my se tím řídíme a často ani nevíme, že jsme se nechali natlačit do nějakých „formiček“. Anebo máme prostě strach: „Kdyby věděli, jaká jsem doopravdy, neměli by mě rádi, nepřijali by mě.“ A přitom je to všechno přesně naopak.“

BONUS: PROSINEC 2016

Lilia Khousnoutdinova

Vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu. Dnes vede projekt Ženské příběhy a provází ženy na cestě k pochopení a uctění svého těla a jeho cyklů ve všech fázích reprodukčního života.

ŽENSKÁ KRÁSA: rozmar nebo ženská přirozenost?

„Krása nezačíná v zrcadle ani u make-upu nebo v obchodě s oblečením. Tvoje krása začíná uvnitř Tebe samotné, ve Tvém srdci a v Tvých myšlenkách o sobě a o své kráse.

Jak si užívat svoji krásu a naplno ji pozvat do života? Jak o ni skutečně pečovat a najít si na ni vždycky čas? A jak to všechno uchopit prakticky? Na všechny tyto otázky dostaneš odpovědi, které Ti pomůžou krásu skutečně rozzářit a rozvinout tak svoji ženskost.“

LEDEN 2017

Michala Měřínská

Make-up artistka a stylistka, autorka knihy Magicky ženská a stejnojmenného online kurzu.

VNITŘNÍ MUŽ A VNITŘNÍ ŽENA V HARMONII

„Prožívání života je ovlivňováno tím, v jakém jedinečném poměru v sobě máme namíchanou ženskou a mužskou kvalitu. Když nadzvedneme pokličku a podíváme se do sebe, abychom se s těmito polaritami potkali, máme možnost pochopit své reakce, komunikační strategie i svoji pozici v partnerství.

V této přednášce Ti objasním, jaké základní momenty formují a definují, jakou ženou jsi a také jak se svojí vnitřní ženou a vnitřním mužem můžeš aktivně i v každodenním životě pracovat, aby ses sama v sobě cítila dobře. Provedu Tě jednoduchou vizualizací, díky které nahlédneš do symbolické roviny svého ženství a dostaneš příležitost si uvědomit, jak v sobě nastavit harmonii.“

ÚNOR 2017

Tereza Kramerová

Průvodkyně po krajině mysli a autorka meditací a online programů pro ženy i děti.

KRIZE VZTAHU PO PORODU A S MALÝMI DĚTMI

„Naše intimita a sexualita mají svá specifika, zejména v období, kdy na svět přijdou děti.

Možná i Ty máš vlastní zkušenost nebo zkušenost ze svého okolí... Po období radostného očekávání přichází doba, která nemusí být vždy úplně růžová a která může ovlivnit Tvoji intimitu, partnerský vztah i život jako takový. Je to bohužel stále téma, o kterém se v dnešní společnosti příliš nemluví, i když je přirozenou součástí našeho života.

Provedu Tě řadou zajímavých tipů k tomu, co dělat, abys toto období prošla tím nejkrásnějším možným způsobem. Dozvíš se, jaká jsou specifika intimity a sexuality v období po porodu, proč v této době vznikají rozdíly v oblasti intimních potřeb mezi partnery a také co můžeš udělat pro to, abys sis udržela lásku i vášeň stále svěží.“

BŘEZEN 2017

Denisa Říha Palečková

Lektorka pracující v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje.