Líbilo by se Ti být šťastnou,
naplněnou a spokojenou ženou?

Ženou, která žije v láskyplných vztazích, vychovává zdravě své děti, je jim vzorem a podporou? Ženou, která vytváří teplo domova, a přitom realizuje své sny a přání, věří sama sobě, je zdravá, zářivá i odvážná?

„Bylo za 5 minut dvanáct!

Moje ženskost byla
ohlodaná na kost. 

Už jsem nemohla dál.“

Dnes zářím i pláču, raduju se i zlobím a můj život mi zase dává hluboký smysl. I když to dřív bylo úplně jinak...

Možná i ty hodně pracuješ, potřebuješ být výkonná, nezastavíš se od rána od večera. Připadáš si často víc jako muž než žena, nestíháš důležité věci, potřebuješ mít vše pod kontrolou. Možná se trochu moc rozdáváš druhým a sama nedostáváš tolik, kolik by sis zasloužila. Možná se necítíš dostatečně podporovaná a ve vztahu Ti to skřípe. Jsi unavená a někde tam uvnitř cítíš smutek, zoufalost a neustávající bolest.

Moc dobře Ti rozumím, protože jsem to kdysi taky zažívala...

Jsem Alice Kirš, zakladatelka projektu Ženy ženám a naprosto živě si pamatuji na okamžik, kdy jsem před několika lety na jednom semináři ve skupině 20 žen odpověděla na otázku „Jak se momentálně cítíš?“ touto větou:

„Moje vnitřní žena je ohlodaná na kost.“

Když jsem to vyslovila, sama jsem se tím vyděsila. Najednou mi bylo naprosto jasné, že takhle to dál nejde. Že s tím musím něco udělat. Že jsem žena, chci být žena a chci se sama se sebou jako žena cítit dobře, spokojeně, doma… Sama sebe jsem se ptala: Pro co jsem jako žena byla stvořená? Pro akci, výkon, stres a boj? Nebo pro lásku, citlivost, jemnost, měkkost, křehkost, něhu, laskavost a spolupráci?

Zeptej se teď i Ty sama sebe. A upřímně si odpověz. Jak se momentálně cítíš?

Pro mě se představa ženy, která je šťastná, naplněná a spokojená, žije v láskyplných vztazích, vytváří teplo domova, a přitom realizuje své sny a přání, stala životní vizí, životním cílem, a tak jsem se vydala na cestu podpory svého ženství.

Jasně jsem uviděla, že právě TO JE TEN KLÍČ!

Čím více žen poznávám, tím více jsem si jistá, jak moc všechny potřebujeme prozkoumávat své ženství, poznávat jej a co nejčastěji se do něj vracet.

A chci se s Tebou podělit o to, co mi na cestě znovuobjevování mého ženství nejvíce pomohlo.  Mou ženskost, a tím i mé sny o šťastném životě, totiž zachránily dvě věci.

Dvě věci, které mi fungují dodnes:

 • 1

  Kruh blízkých žen kolem mě

  Podpora dalších žen, těch, které se cítily stejně jako já a chtěly to změnit. A také fakt, že nejsem sama, kdo to tak má, a ujištění, že nejsem divná a mimo.
 • 2

  Kvalitní zdroje informací a inspirace

  Pravidelný přísun vzdělání, informací a inspirace od dalších žen, které na této cestě byly dál než já, byly zkušenější a moudřejší a mohly mě vést v tom, co mě moje maminka nenaučila, co jsem se nenaučila ve škole, a už vůbec ne z televize nebo časopisů.

Bohužel kolem sebe vidím pořád mnoho žen, které se nedokáží spojit se svým ženstvím, a přicházejí tak o obrovský zdroj síly a stability ve svém životě. Jsou vyčerpané, nešťastné, uhoněné, posedlé kontrolou a výsledky, jejich vztahy moc nefungují a celkově se necítí ve své kůži. Přesto ale tuší, že to jde i jinak, že tohle není konečná, že takhle jejich život vypadat nemusí.

Pokud Ti to něco připomíná, pokud se v tom poznáváš, tak i pro Tebe jsem vytvořila ženský prostor, lázně pro ženskou duši.

Představuji Ti online

jehož posláním je přinášet každý měsíc novou porci inspirace a vzdělání, která dokonale vyživí každou ženu, aby mohla zářit, být spokojená a sama sebou a zároveň kolem sebe měla harmonické a podporující prostředí a podporu dalších žen.

Jsem nadšená, že právě dnes Tě mohu pozvat dovnitř...

Mnohokrát jsem měla strach do své ženské části nahlédnout. Otevřít se jí. Udělat další krok do neznáma. Přiznat si, že věci jsou, jak jsou. A zároveň si uvědomit, že jsem dokonalá právě taková, jaká jsem, a že to, co se mi v životě děje, je jen můj příběh, můj film, který si sama režíruju a ve kterém hraju hlavní roli. Zeptej se sama sebe...  

Jakou ženu chceš ve svém životě vidět?

Věřím, že svobodnou, milující, něžnou, sebevědomou, citlivou, silnou, radostnou….

Přesně taková totiž uvnitř sebe sama jsi, jen to možná zatím nevidíš a necítíš. Klíčem je poznání. A tak pokud cítíš, že teď je čas poznat se více, vnímáš, že Tvé ženství si zaslouží péči a porozumění, pokračuj na té cestě společně s námi a podobně smýšlejícími ženami v našem klubu.

Jako každá žena, určitě i Ty máš spoustu otázek a taky spoustu pochybností o sobě samé. Možná se bojíš svěřit nebo nevíš, koho se zeptat. 

Klub Ženy ženám Ti přináší jedinečnou možnost, jak získat mnoho odpovědí a ženské podpory na jednom místě.

Získáš hlubokou moudrost od žen, které ji pro sebe objevily, žijí ji, zažily její efekty na sobě, vidí výsledky na svých klientkách a chtějí ji šířit dále, aby ji mohly začít využívat i ostatní ženy. A nejlepší na tom je, že tyto informace skvěle a přirozeně využiješ ve svém běžném životě.

Budeš mít možnost poznat do hloubky osobní přístup výjimečných žen, které se zabývají ženskou tématikou z mnoha úhlů pohledu. To, co je všechny spojuje, je touha podpořit a rozzářit ostatní ženy.

A kdo Tě bude v Klubu provázet?


Náš online KLUB ŽENY ŽENÁM je tedy vlastně takový virtuální magazín, který si můžeš předplatit.

 

Magazín o OBJEVOVÁNÍ ZAPOMENUTÉHO ŽENSKÉHO SVĚTA.

 

Pojď ochutnat... Pusť si video. 🙂

Každý měsíc Ti přineseme jedno nové ženské téma a představíme novou lektorku. Dostane se Ti tak výživné porce k nasycení Tvého hladového ženství. Tím to ale ještě zdaleka nekončí.

Každá lektorka si pro Tebe k tématu připraví také cvičení do praxe, něco, co můžeš sama vyzkoušet, pocítit reálné účinky tohoto učení a zažít okamžité spojení se svou ženskou částí.

Každý měsíc také vyhlásíme den s online poradnou, ve které budeš moci lektorce položit otázky, které během měsíce vyvstanou. Je to velká příležitost zeptat se na cokoliv, s čím si k tématu nevíš rady, co Tě zajímá.

Každý měsíc nová lektorka. Každý měsíc nové téma. 
Každý měsíc cvičení do praxe. Každý měsíc online poradna. 
To je online KLUB ŽENY ŽENÁM.

Přednášky v Klubu Ženy ženám:

Aktuálně probíhá: Jak přirozenou stravou získat energii, zdraví, vitalitu a krásu

Zuzana Lužná

Nadšená propagátorka a průvodkyně světem živé, přirozené a přírodní stravy.

„ Zuzka se podělí o své dlouholeté zkušenosti s přirozenou stravou a bude vás inspirovat k tomu k tomu, abyste vyzkoušely tajemství rostlinné stravy, která Zuzce a její rodině změnily a zachránily život. Dozvíte se mnoho informací o tom, proč by se vám tento způsob stravování mohl líbit a proč byste si mohly váš jídelníček obohatit o něco nového, tak abyste se cítily svěže, měly plno energie, dodaly svému tělu živiny a ještě více krásy.

Únor 2018: Cyklická jóga pro bohyni

Alice Mičunek

Lektorka jógy, milovnice bylinek, zdravého vaření a meditace.

„ V této přednášce se Alice zaměří na jednu část našeho cyklu – fázi menstruace. Proč je důležité zastavit se a ztišit se právě v tomto období? Dozvíte se, jak funguje naše tělo, proč potřebuje odpočívat obzvlášť v těchto dnech. Naučíte se praktické techniky, které jsou vhodné právě v období menstruace – dechové techniky, jógové pozice + navíc bonus relaxační meditativní cvičení.“

Březen 2018: Rytmus a pořádek v životě ženy

Hana Trnčáková

Autorka systému Svobody v pořádku, který je založen na principu efektivní komunikace, leadershipu, minimalismu a osobního rozvoje.

„Svoboda v pořádku otevírá ženám svět, ve kterém tvoří s dětmi i partnerem dobře fungující celek, založený na vzájemném respektu a společném fungování. Umožňuje posouvat komunikaci ve firmě na novou úroveň důvěry a produktivity.Přináší inspiraci, díky které se může každá žena osvobodit z nepochopení, role “služky” nebo “strojvedoucí.”

Ukážu vám, jak si nastavit systém ve firmě i domácnosti tak, aby odpovídal lidem okolo vás. Znáte ten pocit, když si uklidíte? Jak se člověku lépe dýchá a přichází čerstvé myšlenky? Ignorování nepořádku přináší zbytečnou myšlenkovou zátěž a pocit chaosu.

Systém a pořádek přináší soustředění, čas a svobodu.Vlastní rytmus a pořádek je v životě každé ženy bezpečným přístavem. O to víc, pokud cestuje na vlnách cykličnosti.“

Duben 2018: Vědomá plodnost a antikoncepce

Kateřina Juřenčáková

Lektorka a certifikovaná poradkyně přirozeného plánování rodičovství.

Plodnost je velký dar, velká životní energie, která prochází naším tělem. Přesto je možné mít plodnost pod kontrolou. Proč je dobré vnímat svoji plodnost, vědět, kdy ovulujeme, kdy jsme plodní a kdy neplodní ? Jak mít plodnost pod kontrolou přirozenou antikoncepční metodou? Jak podpořit plodnost, pokud dítě plánujeme? Jak se navzájem podporuje a funguje společné plodnost páru?

Budeme si povídat o spolehlivé a funkční metodě přirozené koncepce i antikoncepce, která nezatěžuje zdraví a podporuje sebeVědomí.

Květen 2018: Řeč doteků

Silvie Šabacká

Zakladatelka centra Cesta integrity v Brně. Své klienty vede velmi jemně skze vnímání vlastního těla k novému pohledu na sebe sama, aby se mohli znovu cítit ve svém těle doma.

Když se mluví o doteku, jsme zvyklí jej rozdělovat na příjímání a dávání. Přesněji řečeno říkáme, že ten, kdo je dotýkán = přijímá a ten, kdo se dotýká = dává. Je tomu skutečně tak?

Už v dětství se nás nikdo neptal, zda a jak chceme být dotýkání a často se dělo, že jsme dotek nechtěli a měli, anebo jsme natahovali ruce po bezpečné náruči a nedostali jsme jí. A jak to je ve vaší rodině? Ptáte se svých dětí, zda a jak se jich můžete dotknout?

Během přednášky se dozvíte, proč dotek vyživuje a podporuje zdravý vývoj dítěte a co potřebujeme vědět, aby byl pro přijímajícího opravdu podporující a ne traumatizující. Budete si moci vyzkoušet celkem čtyři typy příjímání a dávání (nejen dva, jak se mylně domníváme) dle konceptu Betty Martin. Nabyté znalosti můžete uplatnit jak v partnerství, tak vůči svým dětem.“

Červen 2018: Umění láskyplného porodního procesu

Natálie Sedlická

Iniciátorka projektu Jak jinak v českém porodnictví a zakládající členka správní rady asociace APODAC – Asociace pro porodní domy a centra. Je psychoterapeutkou, porodní asistentkou a shiatsu terapeutkou. Propojuje odvětví bodyworku, práce s tělem, psychoterapie a seberozvoje. 

„Skutečný mechanismus porodu je zcela omamný ve své genialitě a ve své pravé podstatě je zdravým přirozeným procesem. Žena prochází obrovskou proměnou v průběhu těhotenství a během porodu má jedinečnou příležitost projít i proměnou svého bytí v následování dokonalosti porodního procesu. Žena je ten kdo rodí a porod by měla mít ve svých rukou. Žena ví naprosto dokonale, jak má porodit své dítě, pokud je na to na správných úrovních připravená. A dítě ví zcela přesně, co má dělat a jakým způsobem se má narodit. Pohovoříme o tom, jak skutečný mechanismus vypadá ve své přirozenosti.

V přednášce pohovořím o tom, jak se žena může napojit na své tělo, na svou ženskost, naladit se na energii porodu, a na tok a plynutí porodního opojení. Žena má před sebou v tento moment mnoho důležitých úkolů. V průběhu porodu své dítě svým vnitřním světem obejme, naposledy pocítí vzájemné symbiotické objetí a pak dítě pustí ven.

A jak skutečně vypadá normální porod? Ráda bych ukázala, jak vypadají jednotlivé fáze porodního procesu. “

Červenec 2018: Životní poslání a práce snů

Radka Myšková

poRADce rozvoje osobnosti a cestovatelka. Živila se jako balička barev nebo zaměstnankyně Úřadu vlády ČR. Procestovala na 50 zemí světa, stala se moderátorkou a akreditovanou ICF koučkou. Mnoho let zkoumá sama na sobě vše, co je spojené s lidskou psyché. V současnosti studuje multimediální žurnalistiku, moderuje, tvoří videa a pořádá prožitkové semináře a osobní konzultace spojené s tématy životního poslání, životní změny a rozvojem osobních talentů.

Po mnoho dní plujeme v moři každodenních povinností. Proto nám často nezbyde čas položit si několik zásadních otázek. Jaký je smysl toho, co dělám? Kam míří moje životní cesta? Co v životě OPRAVDU chci? Pokud si na tyto otázky nenajdeme odpovědi, můžou se v našem žití dostavit chvíle, kdy se život jeví jako složitá skládačka puzzlí. Ty nejdůležitější kousky v něm ale chybí.

Asi jste se už setkala s otázkou životního poslání a zamýšlela se nad ní. Dokážete na ní odpovědět? Možná nad touto otázkou panuje ve vaší duši zmatek a je vám při tomto pomyšlení úzko, protože hledáte a stále nevíte, jaký je váš smysl života a myslíte si, že byste ho měla znát? Mnoho z nás zajímá, proč jsme se narodili na tuto planetu, proč právě do této rodiny, do této doby, do této společnosti.

Řada z nás také touží vědět, jaký vztah má mezi sebou životní poslání a práce, kterou vykováváme. Kde se v nás naše poslání vzalo, proč ho často nevnímáme a neslyšíme jeho hlas, jestli se naše poslání může v průběhu života změnit a jak se dá skrze práci realizovat. Tato přednáška vám nabídne vhledy a možnosti, jak své životní poslání poznat. Jak poupravit své každodenní fungování tak, abych se nasměrovala k objevení mého poslání a začala žít tzv. Koncept Cesty. Jak se stavět ke změně práce, jak udělat tlustou čáru za minulostí a nastartovat novou etapu, po které toužíte Vy sama!  Bude Vám inspirací k tomu jak zjistit, co je pro Vás opravdu důležité a jak získat sebedůvěru a odhodlání k realizaci kroků, které vám přinesou do života radost a hojnost.

Srpen 2018: Odvaha jako životní styl

Kateřina Sodomková

Žena, matka, partnerka, která se ráda nechává inspirovat, ale pak hledá své cesty a dělá věci vlastním způsobem. Miluje výzvy, má ráda, když se něco děje a nesmírně ji těší, když může inspirovat druhé. Nejraději se učí skrze vlastní zkušenosti, věří v sílu spolupráce a v práci i v osobním životě se vždy snaží hledat společná řešení a cesty k pohodě, respektu a seberealizaci každého. Naslouchá své intuici, ví, že není dokonalá, ale že vždy dělá to nejlepší, co může.

Možná máte ve svém životě strachy a obavy, možná vám dělá problém se pouštět do nových věcí, do situací, které neznáte, do míst, ve kterých se necítíte jistě nebo zastávat a říkat vlastní názor. Odvaha je cesta, jak tohle všechno zvládnout. Ukážu vám, jak odvahu sebrat, jak ji v sobě probudit, přestat se strachovat, jak to otočit a dělat věci, na které se teď třeba neodvažujete ani pomyslet.

Povím vám o tom, že s odvahou se člověk možná nerodí, ale odvážným se může stát. Že s odvahou je život jednodušší a že být odvážným není tak těžké, jak se může zdát. Dozvíte se, jak odvaha souvisí se sebevědomím, intuicí, individualitou a vašimi hodnotami. Zjistíte, kdy se vám odvaha vyplatí, co na to vesmír i váš život a taky, že i odvaha něco stojí. Chci vám ukázat, jak díky odvaze můžete velmi podpořit růst své osobnosti a že pro vás může být i cestou k sebepoznání. Podpořím vás v tom, abyste i vy kráčely životem s odvahou a abyste rozvíjely nejen samy sebe, ale staly se inspirací dalším lidem.

Září 2018: Změň své slovo - změníš život

Monika Hasalová

Je známá pro svou autentičnost, zkušenost a hlubokou moudrost, kterou s láskou přináší. Je autorkou projektu Univerzita vědomého života Amonit a jejím hlavním lektorem. Je spirituálním průvodcem, provádí rituály, svatební obřady, rituály rozloučení. Pracuje s myslí a našimi zdroji.
Věří, že každý nese svůj zdroj v sobě a učí lidi se s ním spojit. Vychází z praktických zkušeností Buddhistické cesty a meditace, práce s myslí a podvědomím, pracuje se svou vnitřní moudrostí přicházející z tohoto i předchozích zrození. Spiritualita je pro ni přirozenost, která dává životu lidskost a lásky-plnost.

„Milé ženy, skrze umění práce s myslí můžete změnit celý svůj život a celý svět. Řekneme si jak pracuje naše mysl a jak ovlivňuje každá myšlenka náš život, naše děti a partner a i naše zdraví.

Slovo je projevenou myšlenkou. Slovo je slyšitelnou myšlenkou. A práce s myšlenkou jako tvořivou energií je základem všech starobylých duchovních nauk. PROČ ASI? Co za tak velkou sílu se zde skrývá, že je jí věnováno tolik pozornosti po věky věků?

Naše mysl má ohromnou sílu. My ji však nevyužíváme. Není nám známo, jak mysl pracuje. Nevíme, jak nakládat se silou myšlenky, přestože nás tento mechanismus denně ovlivňuje. Jsme krmeni zprávami plnými nenávisti, agrese a negace a to se ukládá do našich těl jen tím, že to konzumujeme - skrze naše smysly...“

Říjen 2018: Přijetí našeho ženství má své kořeny v dětství

Monika Nisznanská

Ačkoliv se se mnou život příliš nemazlil, dnes znám svou hodnotu, cítím se jako žádaná žena, přijímám své tělo a hýčkám ho a mám partnerský vztah plný respektu, podpory a lásky. To je něco, co přeju každé ženě, protože moc dobře vím, jaké to je, zažívat pravý opak. Ještě před pár lety jsem si vůbec nedokázala představit, že i já bych to ve svém životě mohla mít.
Jmenuji se Monika Nisznanská a pomáhám lidem vnášet do života víc radosti a uzdravovat jejich vnitřní svět metodami léčení vnitřního dítěte.

„Pokud si často nevěříš, máš strach se za sebe postavit, bojíš se odmítnutí jako žena, tak je víc než pravděpodobné, že si v dětství nezažila podporu své jedinečnosti, přijetí Tvého ženství. A možná jsi i postrádala zdravý vzor ženství ve své rodině.

To, jak přijímáme své ženství a jak se cítíme jako ženy, má své kořeny v našem dětství. A co víc. Ze svého dětství si neseme i vzor fungování partnerských vztahů.

Pokud Ti jako mě chyběl táta, ať už fyzicky nebo pocitově, budeš ho podvědomě hledat ve svých partnerech. Ve vztahu je to cesta do pekla. Zároveň se Tvé děti, jak porostou a začnou chtít být sami sebou, stanou Tvým nejvěrnějším zrcadlem Tvých emocionálních zranění z dětství i Tvého skrytého potenciálu.

V téhle přednášce s tebou otevřeně posdílím svůj osobní příběh. Jak moc mi mé bolestné dětství zkomplikovalo život a jak se nakonec stalo mým největším darem a učitelem. Taky Ti prozradím, co mi pomohlo postupně se dostat ze zajetí mých přesvědčení a strachů.

Osvobození Tvého dětského já je totiž ta nejpřímější a nejrychlejší cesta k vnitřní spokojenosti a naplnění a harmonii ve vztazích.

Listopad 2018: Dar nehodnocení aneb denní praxe neutrality

Magda Křepelková

Jsem divoška, blázen, badatel a taky velká milenka života. A taky jsem Nikdo - a to je velmi osvobozující. Pak také jsem průvodkyně žen, autorka příběhových knih a podpůrných materiálů, programů a seminářů pro ženy. Přeju si, aby zde žilo víc skutečně svobodných a milujících lidí. A taky moc ráda podporuji ženy, které skutečně chtějí něco změnit – také proto, aby nemusely odžívat takové peklo jako já. I když někdy se potřebujeme dostat až na dno, rozhodně tam nemusíme být tak dlouho. Lidské příběhy mě zajímají a velmi inspirují. Naslouchám jim, ale také je vstřebávám a pak z nich píšu. Učí mě pokoře k životu jako takovému. Vše, co předávám, jsem rozpoznala sama v sobě, nepoužívám převzaté techniky, nepřebírám naučené informace, ale jen to, co jsem si ověřila svou zkušeností. I proto stále absolvuji retreaty vipassany a bez přestání bádám ve svých vlastních vnitřních vodách.

Dar nehodnocení nám otvírá obzory, zvětšuje prostor a nese velké pole možnosti.

Přináší až fyzickou úlevu, dokážeme pak k sobě i druhým přistupovat víc soucitně, s větší láskou, otevřeněji, což velmi podpoří naše vztahy. Umožní nám vidět dary v každé situaci a skutečně se učit zkušeností.

Tím se stane, že s životem méně bojujeme, neztrácíme zbytečně síly a zároveň si víc dovolujeme být samy sebou.

Když si dovolíte vidět věci takové, jaké jsou, bez dogmat a posuzování, tím opouštíte naivitu, iluzi, takže si pak v životě i tolik nenaběhnete.

A my si o tom nejen povíme, podíváme se na to, kde všude nám hodnocení překáží, a taky si ukážeme, co s tím. Řekneme si, co je vlastně ta naše praxe, která nám mění život. Jak vidět, vnímat, bez hodnocení. Jak nám tomu pomáhá laskavá bdělost a pravdivost.

Hodnocení je mor– bez něj se nám žije líp.

Prosinec 2018: Hodnota mateřství

Šárka Weberová

Rodinná koučka, mentorka, průvodkyně životními změnami. Zaměřuje se na vztahy v rodinách, partnerství a rodičovství. V poslední době se věnuje vztahům v sešívaných rodinách, je autorkou knihy pro děti Dva domovy. Spolu s manželem Zdeňkem tvoří program o vztazích Justlove, vydali knihu Láska bez pout, vedou živé semináře i on-line programy. V jejich sešívané rodině pečují celkem o čtyři děti, z nichž tři mají dva domovy.

„Většina žen se na mateřství těší, některé v něm vidíme největší smysl života. Některým ženám se nedaří toto přání naplnit a zoufají. Když se poprvé ocitneme v očekávání dítěte, přikládáme svému těhotenství a přípravě na mateřství velkou důležitost. I když se připravujeme, na to, co se při a po porodu, v našem mateřství pak děje, připravené nejsme...

Čím se to stane, že po pár měsících s tím malým človíčkem na světě přicházejí pochybnosti o hodnotě naší role? Čím se to stane, že některé mámy utíkají rychle do práce a některé dokonce přiznávají pocit, že dítě neměly mít... 

Když jsem takový velký článek před časem v novinách četla, bolelo mě to. A zároveň to otevřelo moje vlastní šrámy v mateřské duši. Objevila se ve mě i zlost a trochu beznaděj, že to nedokážu změnit sama.  Cítím, že se z naší společnosti vytratilo vnímání hluboké hodnoty mateřství. Že je mateřství samozřejmostí, běžnou záležitostí a někde skoro povinností.
 
Když jsem byla podruhé těhotná, s odstupem 10 let, byla jsem přesvědčená, že mé druhé mateřství bude snazší, že už si na pasti, do kterých jsem padala jako prvomatka, dám pozor. Byla jsem už mnohem zralejší, přesto se občas svou hodnotu mateřství vnímám zastřeně a potřebuju si ji připomínat... Proč se nám to děje?

Proč je mateřství tak důležité nejen pro nás matky? Pojďme se spolu podívat, co všechno mateřství zahrnuje, a pojďme mu společně vrátit hlubokou hodnotu.“

Leden 2019: Hodnota otcovství

Zdeněk Weber

Mentor, podnikatel, zakladatel Mužského kruhu, otec 3 dětí, manžel a cestovatel, spolu autor knihy Láska bez pout. Jeho výcviky a kurzy osobního rozvoje prošlo za posledních 10 let přes 5000 účastníků. Pořádá a vede každoroční výcviky pro muže a se svou manželkou Šárkou vede hledání vize a poslání v přírodě tzv. Justlove quest.

"Otcovství je základní mužská síla, role, poslání. Síla, která se skrývá v otcovství můžeš tvořit, ale i ničit, je to moc a moc potřebuje moudrost aby byla využita smysluplně. Seznámím vás s několika otcovskými principy, které když zakomponujeme do svého života, tak náš otcovský život bude naplněný a smysluplný."

PŘEDNÁŠKY, KTERÉ UŽ PROBĚHLY >>>

A co říkají ty, které již zažily učení našich žen na vlastní kůži?

„Každý den jsem vděčná za tu možnost být součástí tohoto společenství a cítím se báječně. Ničeho nelituji. Témata, která se během roku probírají, jsou aktuální a velice osobní. Ze všech témat, která probíhala, čerpám pomalu každý den. Lednová ženská krása s Míšou Měřínskou byla takovým odrazovým můstkem. Harmonie vnitřní ženy s Terezkou Kramerovou mi pomohla otevřít komnaty, které byly zamčené, a postupně se víc a víc otvírám. Je to skvělé a jsem moc ráda, že jsem se přidala.“

Kamilačlenka Klubu

„Z Klubu Ženy ženám jsem nadšená. Je to pro mě obrovský přínos, obrovská inspirace a motivace. Jsou tam úžasná témata podaná báječnými lektorkami. Moc oceňuji nejen přednášky, ale i praktická cvičení a poradnu, kde je možné se na cokoli zeptat. Taky je moc fajn, že si videa můžu pustit kdykoliv během měsíce a případně i později. Moc celému projektu Ženy ženám fandím.“

Jitkačlenka Klubu

„Alice,moc Vám děkuji!! A děkuji Vám všem úžasným ženám, které se na projektu Klub Ženy ženám podílíte. Jste báječné, inspirující, motivující... Je mi obrovskou ctí, že jsem Vás všechny mohla alespoň touto virtuální cestou poznat.“

Janačlenka Klubu

„Klub Ženy ženám se mi moc líbí, úžasný počin co vytváříte a šíříte dál, uvědomila jsem si, jak moc málo vím o sobě a o ženství a celkově ženských tématech, která šíříte. Každý měsíc je úžasný, každé téma mi moc otevírá oči a obzory a uvědomuji si, jak moc důležité je tohle všechno, co nás učíte vědět a posouvat se v tom dál a dál! Jsem moc vděčná že tohle děláte a že mohu být součástí! Moc děkuji!!!“

Annačlenka Klubu

A jak to v online Klubu Ženy ženám vypadá prakticky?

Každá lektorka otevře v Klubu jedno zásadní ženské téma a každý měsíc uvolníme obsah v následující podobě:

 • 1

  Podporující video přednáška 30–60 minut s lektorkou (začátek měsíce).

 • 2

  Video nebo PDF s praktickým cvičením do života (začátek měsíce).

 • 3

  Online poradna: lektorka zodpoví dotazy členek klubu k danému tématu ve webináři na konci měsíce.

 • 4

  Článek k tématu a další zajímavý obsah (v průběhu měsíce).

Tvé ženské duši se dostane opravdu kvalitní výživy a podpory. Zároveň je však celý Klub a jeho obsah postavený tak, aby Tě nezahltil.

Jedná se o online klub, což znamená, že do emailu dostaneš unikátní přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivá měsíce s tématy.

Velkou výhodou online klubu oproti klasickému semináři nebo workshopu je, že Ti nic neunikne. Můžeš se totiž k jednotlivým krokům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se ostatních žen z klubu a opravdu vše dobře pochopit a užít si to.

Zajímají Tě některá témata, ale možná si zatím netroufneš jít na seminář nebo na osobní konzultaci? Právě skrze náš online Klub se můžeš s některými citlivými tématy seznamovat pouze v soukromí svého domova a také jít svým vlastním tempem. No není to úžasné?

Staneš se také součástí
VIRTUÁLNÍHO ŽENSKÉHO KRUHU
v podobě uzavřené
facebookové skupiny.

KOLIK ČLENSTVÍ V KLUBU STOJÍ?

Členství v Klubu je placené. Neustále pro Tebe připravujeme nový inspirativní obsah, pečlivě vybíráme zajímavá témata a lektorky a točíme nová videa. Inspirace a informace od nás jsou v mnohém jedinečné, velmi otevřené a upřímné. S každou přednáškou tak můžeš čekat něco, co se v ženských časopisech běžně nedočteš a o čem se v televizi nemluví.

Přeji si, aby si každá žena dovolila investovat do tohoto Klubu, protože tím investuje především sama do sebe! 

Připravili jsme si pro Tebe dvě varianty členství:

ROČNÍ - Členství roční je placené jednorázově a je nejvýhodnější variantou. V rámci členství si předplácíš 12 po sobě jdoucích měsíců. Částka za jeden měsíc je v tomto případě nejnižší.

MĚSÍČNÍ - Pokud Ti nevyhovuje roční členství, můžeš si zvolit variantu opakované měsíční platby. V rámci tohoto členství si vždy předplácíš jeden následující měsíc. Částka na jeden měsíc je v tomto případě vyšší.

Vyber si variantu, která Ti nejvíc sedne. Podrobněji prozkoumat a porovnat je můžeš tady:

Měsíční členství
500 Kč
cena na měsíc vč. DPH
opakovaná měsíční platba
cena za rok 6.000 Kč
předplácím si 1 měsíc dopředu
částka za měsíc vyšší
online členská sekce
Facebooková skupina

Jak fungují platby členství?

Raději čteš? Jak fungují platby za členství se dozvíš TADY >>>

V případě, že si objednáš roční členství, při objednávce zaplatíš jednorázově platbu za celý rok. Jako první se Ti otevře měsíc následující po měsíci, ve kterém proběhla platba. Např. Pokud si objednám a také zaplatím členství v měsíci květnu, jako první měsíc se mi v rámci ročního členství otevře červen. Celkově si ročním členstvím předplácím 12 po sobě jdoucích měsíců. 

V případě, že si objednáš členství měsíční, při objednávce zaplatíš kartou online částku za jeden měsíc. Jako první se Ti otevře měsíc následující po měsíci, ve kterém proběhla platba. V dalším měsíci se Ti platba automaticky strhne, a tím se Ti vytvoří přístup k měsíci nadcházejícímu. Platba se bude automaticky strhávat každý měsíc ve stejné datum, dokud své členství nezrušíš. Své členství v Klubu můžeš kdykoliv vypovědět.

Více o platbách se dozvíš výše ve videu a také níže v nejčastějších otázkách a odpovědích.

Přehledný harmonogram měsíců a témat Klubu najdeš na této stránce >>>

Navíc získáš:

ORIGINÁLNÍ BONUS

Přála jsem si osobně v Klubu přispět a tak jsem se rozhodla speciálně pro členky Klubu natáčet osobní a inspirující videa.

Tato videa postupně přidávám do členské sekce a jsou členkám k dispozici ihned po vstoupení do Klubu.

Věřím, že příběhy mých osobních proměn a sdílení životních zkušeností může obohatit a příjemně "nakopnout" každou ženu, která touží po změně a lepším životě.

Řekni i Ty své ANO životu a změně, po které toužíš! Připoj se k podporující skupině úžasných žen v Klubu Ženy ženám.

Mám nesmírnou radost, že se projekt Klub Ženy ženám zrodil. Také z toho, s jakou lehkostí a radostí jsme ho tvořili. Jsem moc vděčná za tuto příležitost. Za to, že jsi dočetla až sem.

Moc si přeji, abys s námi mohla pokračovat dále a abychom se společně setkaly v Klubu Ženy ženám.

Vím naprosto jistě, že členství v Klubu přinese každé ženě obrovské posilnění její ženskosti. Ten rozdíl na sobě pocítíš Ty sama, ale všimne si toho i Tvé okolí. CO VŠECHNO SE VE TVÉM OKOLÍ ZMĚNÍ?

 • Získáš odvahu a sílu k důležitým životním změnám, přestaneš odkládat své sny a přání, prostě se za nimi vydáš a začneš si je plnit.
 • Uvolníš sevření uspěchanosti, stresu a tlaku na sebe samu.
 • Postavíš sama sebe na první místo v souladu a harmonii se svým okolím a budeš se cítit sama se sebou dobře.
 • Začneš více věřit sama sobě, svým schopnostem i životu jako takovému.
 • Všimneš si zlepšení vztahů na všech rovinách, doma bude vládnout radost a pohoda.
 • Porozumíš rozdílům mezi mužskou a ženskou energií a pochopíš, jak skvěle se doplňují.
 • Naučíš se plně cítit vlastní tělo a propojíš se s vlastní ženskou podstatou, budeš se cítit krásná, začneš si věnovat více času a péče a budeš doslova zářit do celého světa.
 • Pocítíš příliv hojnosti do svého života. Hojnosti peněz, vztahů, zážitků…
 • Zjistíš, jak úlevné je otevřít se a umět projevit svou zranitelnost, pronikneš do umění odevzdat se a následovat svého muže, dovolíš si nechat o sebe pečovat, hýčkat se, rozmazlovat.
 • Zamiluješ se do nádherných možností uvnitř sebe, posvátných míst, která mohou vyživovat Tvou duši a posilovat její celistvost.

Svou ženskou duši potřebujeme vyživovat pravidelně. Potřebujeme ji krmit, stejně jako denně krmíme své fyzické tělo. Potřebujeme se o ni starat stejně jako o vztah s našimi blízkými.

Nestačí zajít jednou za rok na seminář a myslet si, že je vše vyřešené. A stejně tak naši ženskost nevyživí hodiny strávené v nákupních centrech nebo bezduché drbání u kafe. Naše ženská duše potřebuje něco víc…

A já věřím, že právě to najdeš v online KLUBU ŽENY ŽENÁM.

Těším se na Tebe já i všechny lektorky, které Tě budou v KLUBU provázet.

Děkuji, že Ti na sobě záleží.

Alice Kirš
Alice Kirš
zakladatelka Ženy ženám a Klubu

KLADEŠ SI NĚKTEROU Z TĚCHTO OTÁZEK?

Zní to lákavě a věřím, že by mi Klub Ženy ženám pomohl. Ale přijde mi sobecké za sebe takhle utrácet peníze. Není to tak trochu neskromné?

Odpověď na tuto otázku máš jen a jen Ty sama v sobě. Poslouchej svou intuici.

Zavři oči a představ si, že jsi součástí Klubu. Co se Ti děje? Jak se cítíš? Máš příjemné pocity nadšení a vzrušení? Pokud ano, pak je odpověď jasná.

Toto je investice do Tvého já. Ne vyhozené peníze za další kus oblečení, parfém nebo nejnovější telefon. To, co prožiješ a kam se posuneš díky přednáškám, cvičením, webinářům, komunitě na FB, je něco, co nepomine. Něco, co Ti zůstane navždy a obohatí Tebe, Tvůj život, a tím i všechny, kdo jsou jeho součástí.

Sleduji vaši činnost už delší dobu a dokonce jsem na některých akcích byla. Prošla jsem i několika vzdělávacími kurzy. Má pro mě Klub Ženy ženám smysl? Dozvím se něco nového?

Výborně. Máme radost, že jsi s námi ušla kus cesty, ať už byl jakýkoli. Osobní rozvoj, poznávání sebe sama a svého ženství je nikdy nekončící celoživotní proces, ve kterém je každá z nás v určitém bodě a vždy, opravdu vždy, se najde něco, co Tě obohatí a posune ještě minimálně o krok dál.

Pomůžou mi přednášky v Klubu v mých vztazích? Kariéře? Finanční situaci? Sebevědomí? Nebo je to spíš jen povídání o tom, jaké to je být ženou?

Ano. Ano. Ano. Pomůžou. Určitě. Rozhodně. Radikálně.

Možná si to sama ještě nedokážeš představit, ale přesně pro to jsou přednášky určené. Abychom vzkvétaly ve všech oblastech svého života a dařilo se nám lépe. Většina z nás dělá tu chybu, že se snaží měnit věci kolem sebe, aniž by změnila to nejdůležitější. Zdroj. Sebe samu. A my se vydáme právě touto „obrácenou“ cestou zevnitř ven, aby se věci kolem nás začaly dít a měnit k lepšímu.

Můžu se stát členkou Klubu, i když nemám žádnou předchozí zkušenost s osobním rozvojem ani vědomým poznáváním ženství?

Ano! Díky přednáškám v Klubu dostaneš pevné základy, kterých se Ti nikde jinde doposud nedostalo. Ty potom budou úžasným výchozím bodem pro další rozvoj v oblastech, ve kterých budeš cítit, že na nich potřebuješ a chceš dál pracovat. Bude nám ctí, že začneš právě s námi.

Kolik je Klubu praktických cvičení? Myslím, že bez praxe mi teorie moc nepomůže.

Chápeš to velmi správně. Pokud nic neděláme, nemůžeme čekat, že se něco v našem životě změní. Praxe je tedy moc důležitou součástí účasti v Klubu Ženy ženám. Každá lektorka si v daném měsíci a k danému tématu pro Tebe připravila min. jedno cvičení do praxe, většina ale i více. Prostor pro praxi a uvádění teorie do reálného života je tedy opravdu velký.

Já mám raději živé semináře, online mi přijde neosobní. Je Klub i pro mě?

Když sleduješ kvalitní film, máš z něj zážitek? Věřím, že ano. A stejně je to i s online vzděláváním. Jen na Tobě záleží, jak k němu přistoupíš. Pokud změníš přístup z „neosobní“ na „inspirující, obohacující, výživné, poučné, moudré“, bude Klub pro Tebe?

Jak funguje online poradna? Budou zodpovězeny opravdu všechny dotazy v den online poradny? Kolik dotazů můžu do online poradny položit?

Skvělý dotaz! Online poradna funguje formou webináře = online vysílání, ve kterém uvidíš a uslyšíš lektorku živě hovořit s naší moderátorkou. Toto vysílání budeš moci ke konci každého měsíce sledovat z pohodlí svého domova na internetu v členské sekci Klubu. O termínu vysílání Tě budeme vždy a včas informovat e-mailem.

K zasílání dotazů bude určená speciální e-mailová adresa, kterou se také včas dozvíš. Dotazů můžeš poslat libovolný počet, poprosíme Tě však o jejich stručnost a srozumitelnost. Uděláme vše pro to, aby byly zodpovězeny všechny dotazy členek, webinář však bude mít maximálně 120 minut. To, co nestihneme, lektorka zodpoví písemně.

Když nestihnu webinář – online poradnu, budu k němu mít přístup ze záznamu?

Ano, samozřejmě. Záznam webináře Ti bude k dispozici formou videa neomezeně v členské sekci Klubu ihned po jeho odvysílání. Můžeš se tak na něj podívat kdykoliv nebo se k němu v průběhu času vracet.

Jak bude fungovat facebooková skupina, budou členkami i jednotlivé lektorky?

Do uzavřené facebookové skupiny, do které dostaneš přístup po zaplacení členství, budou mít přístup členky Klubu i lektorky. Bude zde prostor pro diskuze k jednotlivým přednáškám, do kterých se lektorky určitě rády zapojí. K zodpovídání konkrétních dotazů je tu však online poradna. Facebooková skupina slouží především pro diskuze mezi členkami, ke sdílení úspěchů i potíží, k vzájemné podpoře, k propojování a přátelské komunikaci.

Jak funguje platba měsíčního členství? A proč lze platit pouze kartou a nemáte i jinou možnost platby? 

V případě objednávky měsíčního členství je platba řešena kartou online a poté následuje měsíční strhávání plateb, které se děje automaticky přes platební bránu GoPay. Toto je pro nás v současnosti jediná technicky proveditelná možnost platby za měsíční členství vzhledem k celému nastavení Klubu. Na principu automatického strhávání plateb každý měsíc fungují člentsví běžně ve světě i České republice a opravdu se nemáš čeho obávat. Vždy 7 dní před termínem strhnutí platby Ti přijde informační email, kde Tě upozorníme na možnou expiraci Tvého členství a Ty se sama rozhodneš, jestli s námi budeš pokračovat nebo ne. Pokud Ti měsíční platba kartou z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, doporučuji objednat si roční členství, kde je více možností plateb a také ve finále výhodnější cena za měsíc. 

Co když se mi v Klubu nebude líbit? Jak můžu zrušit své členství? 

Věřím, že se Ti u nás bude líbit! Ale pokud přeci jen nebudeš spokojená, můžeš své členství ukončit zasláním žádosti na email info@zenyzenam.cz. My následně deaktivujeme automatické strhávání plateb z Tvého účtu a tím se Tvé členství automaticky neobnoví. Vždy 7 dní před termínem automatického strhnutí platby Ti přijde na email upozornění a Ty se můžeš rozhodnout, zda si chceš předplatit následující měsíc (rok) nebo své členství zrušit.

Pokud své členství vypovíš, přednášky (měsíce), které jsi dosud zaplatila, Ti zůstanou a budeš k nim mít stále přístup v rámci online členské sekce. Své členství pak můžeš kdykoliv znovu aktivovat tím, že si jej znovu objednáš vyplněním formuláře a následně zaplatíš.

Jak funguje platba ročního členství? Jaké jsou možnosti plateb zde?

V případě objednávky ročního členství máš možnost si zvolit platbu kartou online nebo platbu převodem na účet. Pokud objednávku zaplatíš kartou online, po roce (ve stejné datum) se Ti členství automaticky obnoví a z karty se strhne platba na další rok. Předtím však budeš upozorněna emailem, který Ti přijde 7 dní před obnovením členství. Ty se můžeš kdykoliv rozhodnout své členství zrušit. Stačí jen poslat email s žádostí o zrušení členství na email info@zenyzenam.cz

Pokud zvolíš platbu převodem na účet, členství Ti po roce nebude obnoveno automaticky a je na Tobě, aby sis  objednala další měsíce či rok, pokud se Ti v Klubu líbí.

NENAŠLA JSI ODPOVĚĎ NA SVOU OTÁZKU?

Napiš Verči, je tu pro Tebe 🙂

Péče o Tebe

VERONIKA HERALTOVÁ

Kontaktní email

info@zenyzenam.cz