MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU ŽENY ŽENÁM

ANO, tohle všechno chci využít a získat!

 • MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU ZA 500 Kč

  Získáváš měsíční členství za 500 Kč (včetně DPH) s opakovaným prodloužením.
 • KAŽDÝ MĚSÍC ONLINE PORADNA S LEKTORKOU

  Jedinečný prostor pro Tvé konkrétní dotazy k měsíčnímu tématu. Online poradna bude probíhat formou webináře, díky kterému lektorku uvidíš a uslyšíš živě v pohodlí domova.
 • UZAVŘENÁ FACEBOOKOVÁ SKUPINA PRO ČLENKY KLUBU

  Uzavřená facebooková skupina, ve které budeš mít bezpečný prostor ke sdílení, můžeš se tu propojovat s ostatními ženami a také pokládat své otázky lektorkám.
 • KAŽDÝ MĚSÍC NOVÝ ČLÁNEK K AKTUÁLNÍMU TÉMATU

  Každý měsíc najdeš na stránkách nový článek, který připravuje každá lektorka.Téma článku si vybírají samotné členky klubu na základě ankety, která probíhá na Facebooku.
 • BONUSY

  Kromě klasického obsahu jsme pro Tebe nachystaly speciální bunusovou sekci, kam postupně přidáváme nejrůznější speciální videa, nabídky a akce, které pro členky klubu chystáme,
 • NOVÁ PŘÁTELSTVÍ A PODPORA

  Půjdeš společně s desítkami dalších žen po celý rok, čímž vzniká jedinečný prostor pro vytváření nových přátelství, podporujících se kruhů, pro vzájemné sdílení zkušeností a učení se jedna od druhé.
 • VŠE POD JEDNOU STŘECHOU A PŘEHLEDNĚ

  Získáš přístup do členské sekce, kde se Ti od následujícího měsíce budou postupně odkrývat měsíční přednášky, kde budeš moci sledovat videa s praktickými cvičeními, stahovat si pracovní sešity a sledovat webináře s online poradnami. Členskou sekci chystáme tak, aby byla příjemná, přehledná a srozumitelná pro každou ženu.

DŮLEŽITÉ INFORMACE K PLATBĚ ČLENSTVÍ

Vyplněním formuláře níže si objednáváš měsíční členství v Klubu Ženy ženám. Při objednávce zaplatíš kartou online částku za jeden měsíc. Jako první se Ti otevře měsíc následující po měsíci, ve kterém proběhla platba. V dalším měsíci se Ti platba automaticky strhne, a tím se Ti vytvoří přístup k měsíci nadcházejícímu. Platba se bude automaticky strhávat každý měsíc ve stejné datum, dokud své členství nezrušíš. Své členství v Klubu můžeš kdykoliv vypovědět.

V případě objednávky měsíčního členství je platba řešena kartou online a poté následuje měsíční strhávání plateb, které se děje automaticky přes platební bránu GoPay. Toto je pro nás v současnosti jediná technicky proveditelná možnost platby za měsíční členství vzhledem k celému nastavení Klubu. Na principu automatického strhávání plateb každý měsíc fungují člentsví běžně ve světě i České republice a opravdu se nemáš čeho obávat. Vždy 7 dní před termínem strhnutí platby Ti přijde informační email, kde Tě upozorníme na možnou expiraci Tvého členství a Ty se sama rozhodneš, jestli s námi budeš pokračovat nebo ne. Své členství můžeš kdykoliv ukončit zasláním žádosti na email info@zenyzenam.cz. My následně deaktivujeme automatické strhávání plateb z Tvého účtu a tím se Tvé členství automaticky neobnoví.

Vyplň teď pečlivě údaje v objednávce a přihlášku potvrď kliknutím na tlačítko Odeslat.
Pak už se stačí jen těšit – a kontrolovat e-mailovou schránku, kde najdeš všechny potřebné informace.

 Faktura Ti přijde po odeslání přihlášky na TVŮJ EMAIL

MÁŠ JAKÝKOLIV DOTAZ? NĚCO NEFUNGUJE?

Péče o Tebe

VERONIKA HERALTOVÁ

Kontaktní email

info@zenyzenam.cz