MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU ŽENY ŽENÁM

ANO, tohle všechno chci využít a získat!

• MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU ZA 500 Kč
    Získáváš měsíční členství za 500 Kč (včetně DPH) s opakovaným prodloužením.
  • KAŽDÝ MĚSÍC ONLINE PORADNA S LEKTORKOU
    Jedinečný prostor pro Tvé konkrétní dotazy k měsíčnímu tématu. Online poradna bude probíhat formou webináře, díky kterému lektorku uvidíš a uslyšíš živě v pohodlí domova.
  • UZAVŘENÁ FACEBOOKOVÁ SKUPINA PRO ČLENKY KLUBU
    Uzavřená facebooková skupina, ve které budeš mít bezpečný prostor ke sdílení, můžeš se tu propojovat s ostatními ženami a také pokládat své otázky lektorkám.
  • KAŽDÝ MĚSÍC NOVÝ ČLÁNEK K AKTUÁLNÍMU TÉMATU
    Každý měsíc najdeš na stránkách nový článek, který připravuje každá lektorka.Téma článku si vybírají samotné členky klubu na základě ankety, která probíhá na Facebooku.
  • BONUSY
    Kromě klasického obsahu jsme pro Tebe nachystaly speciální bunusovou sekci, kam postupně přidáváme nejrůznější speciální videa, nabídky a akce, které pro členky klubu chystáme,
  • NOVÁ PŘÁTELSTVÍ A PODPORA
    Půjdeš společně s desítkami dalších žen po celý rok, čímž vzniká jedinečný prostor pro vytváření nových přátelství, podporujících se kruhů, pro vzájemné sdílení zkušeností a učení se jedna od druhé.
  • VŠE POD JEDNOU STŘECHOU A PŘEHLEDNĚ
    Získáš přístup do členské sekce, kde se Ti budou každý měsíc postupně odkrývat přednášky, kde budeš moci sledovat videa s praktickými cvičeními, stahovat si pracovní sešity a sledovat webináře s online poradnami. Získáš také přístup do archivu, kde můžeš neomezeně sledovat veškerý obsah Klubu z celého minulého roku. Členskou sekci chystáme tak, aby byla příjemná, přehledná a srozumitelná pro každou ženu.

Jak fungují platby členství?

DŮLEŽITÉ INFORMACE K PLATBĚ ČLENSTVÍ

Vyplněním formuláře níže si objednáváš měsíční členství v Klubu Ženy ženám. Při objednávce zaplatíš kartou online částku za jeden měsíc. V dalším měsíci se Ti platba automaticky strhne, a tím se Ti vytvoří přístup k měsíci nadcházejícímu. Platba se bude automaticky strhávat každý měsíc ve stejné datum, dokud své členství nezrušíš. Své členství v Klubu můžeš kdykoliv vypovědět.

V případě objednávky měsíčního členství je platba řešena kartou online a poté následuje měsíční strhávání plateb, které se děje automaticky přes platební bránu GoPay. Toto je pro nás v současnosti jediná technicky proveditelná možnost platby za měsíční členství vzhledem k celému nastavení Klubu. Na principu automatického strhávání plateb každý měsíc fungují člentsví běžně ve světě i České republice a opravdu se nemáš čeho obávat. Vždy 7 dní před termínem strhnutí platby Ti přijde informační email, kde Tě upozorníme na možnou expiraci Tvého členství a Ty se sama rozhodneš, jestli s námi budeš pokračovat nebo ne. Své členství můžeš kdykoliv ukončit zasláním žádosti na email info@zenyzenam.cz. My následně deaktivujeme automatické strhávání plateb z Tvého účtu a tím se Tvé členství automaticky neobnoví.

Vyplň teď pečlivě údaje v objednávce a přihlášku potvrď kliknutím na tlačítko Odeslat.
Pak už se stačí jen těšit – a kontrolovat e-mailovou schránku, kde najdeš všechny potřebné informace.

Faktura Ti přijde po odeslání přihlášky na TVŮJ EMAIL

MÁŠ JAKÝKOLIV DOTAZ? NĚCO NEFUNGUJE?

Péče o Tebe

VERONIKA HERALTOVÁ