Kolik stojí členství v klubu či přednášky

CENÍK

PODNADPIS

Členství v Klubu je placené. Neustále pro Tebe připravujeme nový inspirativní obsah, pečlivě vybíráme zajímavá témata a lektorky a točíme nová videa. Inspirace a informace od nás jsou v mnohém jedinečné, velmi otevřené a upřímné. S každou přednáškou tak můžeš čekat něco, co se v ženských časopisech běžně nedočteš a o čem se v televizi nemluví.

Přeji si, aby si každá žena dovolila investovat do tohoto Klubu, protože tím investuje především sama do sebe!

Připravili jsme si pro Tebe dvě varianty členství:

ROČNÍ - Členství roční je placené jednorázově a je nejvýhodnější variantou. V rámci členství si předplácíš 12 po sobě jdoucích měsíců. Částka za jeden měsíc je v tomto případě nejnižší.

MĚSÍČNÍ - Pokud Ti nevyhovuje roční členství, můžeš si zvolit variantu opakované měsíční platby. V rámci tohoto členství si vždy předplácíš jeden následující měsíc. Částka na jeden měsíc je v tomto případě vyšší.

Vyber si variantu, která Ti nejvíc sedne. Podrobněji prozkoumat a porovnat je můžeš tady:

Měsíční členství
cena na měsíc vč. DPH
opakovaná měsíční platba
cena za rok 6.000 Kč
předplácím si 1 měsíc dopředu
částka za měsíc vyšší
online členská sekce
Facebooková skupina
Jedna přednáška
0.00 Kč

JAK FUNGUJÍ PLATBY

V případě, že si objednáš roční členství, při objednávce zaplatíš jednorázově platbu za celý rok. Jako první se Ti otevře měsíc následující po měsíci, ve kterém proběhla platba. Např. Pokud si objednám a také zaplatím členství v měsíci květnu, jako první měsíc se mi v rámci ročního členství otevře červen. Celkově si ročním členstvím předplácím 12 po sobě jdoucích měsíců.

V případě, že si objednáš členství měsíční, při objednávce zaplatíš kartou online částku za jeden měsíc. Jako první se Ti otevře měsíc následující po měsíci, ve kterém proběhla platba. V dalším měsíci se Ti platba automaticky strhne, a tím se Ti vytvoří přístup k měsíci nadcházejícímu. Platba se bude automaticky strhávat každý měsíc ve stejné datum, dokud své členství nezrušíš. Své členství v Klubu můžeš kdykoliv vypovědět.

Více o platbách se dozvíš výše ve videu a také níže v nejčastějších otázkách a odpovědích.

Přehledný harmonogram měsíců a témat Klubu najdeš na této stránce >>>