Klub ŽENY ŽENÁM je o společné cestě žen. Vnímám propojování a sdílení ženských témat, jak jsou pro nás zrovna aktuální. Jsem ráda, že toho mohu být takhle na dálku součástí a přispět svým povídáním o partnerských rituálech.

Věřím, že každé téma z klubového virtuálního magazínu, bude mít přesah do vašeho života a každodennosti. Je to naše každodenní volba jakou cestou se vydáváme a vnitřní disciplína toho, čemu chceme věnovat pozornost. Přeji nám všem mnoho inspirace ze sdílení a mnoho výživy pro naši ženskou duši!

-Barbora

Líbilo by se Ti být šťastnou,
naplněnou a spokojenou ženou?

Ženou, která žije v láskyplných vztazích, vychovává zdravě své děti, je jim vzorem a podporou? Ženou, která vytváří teplo domova, a přitom realizuje své sny a přání, věří sama sobě, je zdravá, zářivá i odvážná?

„Bylo za 5 minut dvanáct!

Moje ženskost byla
ohlodaná na kost. 

Už jsem nemohla dál.“

Dnes zářím i pláču, raduju se i zlobím a můj život mi zase dává hluboký smysl. I když to dřív bylo úplně jinak...

Možná i ty hodně pracuješ, potřebuješ být výkonná, nezastavíš se od rána od večera. Připadáš si často víc jako muž než žena, nestíháš důležité věci, potřebuješ mít vše pod kontrolou. Možná se trochu moc rozdáváš druhým a sama nedostáváš tolik, kolik by sis zasloužila. Možná se necítíš dostatečně podporovaná a ve vztahu Ti to skřípe. Jsi unavená a někde tam uvnitř cítíš smutek, zoufalost a neustávající bolest.

Moc dobře Ti rozumím, protože jsem to kdysi taky zažívala...

Jsem Alice Kirš, zakladatelka projektu Ženy ženám a naprosto živě si pamatuji na okamžik, kdy jsem před několika lety na jednom semináři ve skupině 20 žen odpověděla na otázku „Jak se momentálně cítíš?“ touto větou:

„Moje vnitřní žena je ohlodaná na kost.“

Když jsem to vyslovila, sama jsem se tím vyděsila. Najednou mi bylo naprosto jasné, že takhle to dál nejde. Že s tím musím něco udělat. Že jsem žena, chci být žena a chci se sama se sebou jako žena cítit dobře, spokojeně, doma… Sama sebe jsem se ptala: Pro co jsem jako žena byla stvořená? Pro akci, výkon, stres a boj? Nebo pro lásku, citlivost, jemnost, měkkost, křehkost, něhu, laskavost a spolupráci?

Zeptej se teď i Ty sama sebe. A upřímně si odpověz. Jak se momentálně cítíš?

Pro mě se představa ženy, která je šťastná, naplněná a spokojená, žije v láskyplných vztazích, vytváří teplo domova, a přitom realizuje své sny a přání, stala životní vizí, životním cílem, a tak jsem se vydala na cestu podpory svého ženství.

Jasně jsem uviděla, že právě TO JE TEN KLÍČ!

Čím více žen poznávám, tím více jsem si jistá, jak moc všechny potřebujeme prozkoumávat své ženství, poznávat jej a co nejčastěji se do něj vracet.

A chci se s Tebou podělit o to, co mi na cestě znovuobjevování mého ženství nejvíce pomohlo.  Mou ženskost, a tím i mé sny o šťastném životě, totiž zachránily dvě věci.

Dvě věci, které mi fungují dodnes:

 • 1

  Kruh blízkých žen kolem mě

  Podpora dalších žen, těch, které se cítily stejně jako já a chtěly to změnit. A také fakt, že nejsem sama, kdo to tak má, a ujištění, že nejsem divná a mimo.
 • 2

  Kvalitní zdroje informací a inspirace

  Pravidelný přísun vzdělání, informací a inspirace od dalších žen, které na této cestě byly dál než já, byly zkušenější a moudřejší a mohly mě vést v tom, co mě moje maminka nenaučila, co jsem se nenaučila ve škole, a už vůbec ne z televize nebo časopisů.

Bohužel kolem sebe vidím pořád mnoho žen, které se nedokáží spojit se svým ženstvím, a přicházejí tak o obrovský zdroj síly a stability ve svém životě. Jsou vyčerpané, nešťastné, uhoněné, posedlé kontrolou a výsledky, jejich vztahy moc nefungují a celkově se necítí ve své kůži. Přesto ale tuší, že to jde i jinak, že tohle není konečná, že takhle jejich život vypadat nemusí.

Pokud Ti to něco připomíná, pokud se v tom poznáváš, tak i pro Tebe jsem vytvořila ženský prostor, lázně pro ženskou duši.

Představuji Ti online

jehož posláním je přinášet každý měsíc novou porci inspirace a vzdělání, která dokonale vyživí každou ženu, aby mohla zářit, být spokojená a sama sebou a zároveň kolem sebe měla harmonické a podporující prostředí a podporu dalších žen.

Jsem nadšená, že právě dnes Tě mohu pozvat dovnitř...

Mnohokrát jsem měla strach do své ženské části nahlédnout. Otevřít se jí. Udělat další krok do neznáma. Přiznat si, že věci jsou, jak jsou. A zároveň si uvědomit, že jsem dokonalá právě taková, jaká jsem, a že to, co se mi v životě děje, je jen můj příběh, můj film, který si sama režíruju a ve kterém hraju hlavní roli. Zeptej se sama sebe...  

Jakou ženu chceš ve svém životě vidět?

Věřím, že svobodnou, milující, něžnou, sebevědomou, citlivou, silnou, radostnou….

Přesně taková totiž uvnitř sebe sama jsi, jen to možná zatím nevidíš a necítíš. Klíčem je poznání. A tak pokud cítíš, že teď je čas poznat se více, vnímáš, že Tvé ženství si zaslouží péči a porozumění, pokračuj na té cestě společně s námi a podobně smýšlejícími ženami v našem klubu.

Jako každá žena, určitě i Ty máš spoustu otázek a taky spoustu pochybností o sobě samé. Možná se bojíš svěřit nebo nevíš, koho se zeptat. 

Klub Ženy ženám Ti přináší jedinečnou možnost, jak získat mnoho odpovědí a ženské podpory na jednom místě.

Získáš hlubokou moudrost od žen, které ji pro sebe objevily, žijí ji, zažily její efekty na sobě, vidí výsledky na svých klientkách a chtějí ji šířit dále, aby ji mohly začít využívat i ostatní ženy. A nejlepší na tom je, že tyto informace skvěle a přirozeně využiješ ve svém běžném životě.

Budeš mít možnost poznat do hloubky osobní přístup výjimečných žen, které se zabývají ženskou tématikou z mnoha úhlů pohledu. To, co je všechny spojuje, je touha podpořit a rozzářit ostatní ženy.

A kdo Tě provede prvním rokem Klubu?


Náš online KLUB ŽENY ŽENÁM je tedy vlastně takový virtuální magazín, který si můžeš předplatit.

 

Magazín o OBJEVOVÁNÍ ZAPOMENUTÉHO ŽENSKÉHO SVĚTA.

 

Pojď ochutnat... Pusť si video. 🙂

Každý měsíc Ti přineseme jedno nové ženské téma a představíme novou lektorku. Dostane se Ti tak výživné porce k nasycení Tvého hladového ženství. Tím to ale ještě zdaleka nekončí.

Každá lektorka si pro Tebe k tématu připraví také cvičení do praxe, něco, co můžeš sama vyzkoušet, pocítit reálné účinky tohoto učení a zažít okamžité spojení se svou ženskou částí.

Každý měsíc také vyhlásíme den s online poradnou, ve které budeš moci lektorce položit otázky, které během měsíce vyvstanou. Je to velká příležitost zeptat se na cokoliv, s čím si k tématu nevíš rady, co Tě zajímá.

Každý měsíc nová lektorka.
Každý měsíc nové téma. 
Každý měsíc cvičení do praxe.
Každý měsíc online poradna. 
To je online KLUB ŽENY ŽENÁM.

V prvním roce Klubu na Tebe čeká:

Bonusová přednáška: Stále autentická

Lilia Khousnoutdinova

Vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu. Dnes vede projekt Ženské příběhy a provází ženy na cestě k pochopení a uctění svého těla a jeho cyklů ve všech fázích reprodukčního života.

„Většina z nás se řídí podle šablony, kterou mu vytyčila rodina, církev, anebo kamarádi, časopisy. Říkají nám, jak se máme oblékat, co dělat pro to, abychom byli šťastní, úspěšní, bohatí… A my se tím řídíme a často ani nevíme, že jsme se nechali natlačit do nějakých „formiček“. Anebo máme prostě strach: „Kdyby věděli, jaká jsem doopravdy, neměli by mě rádi, nepřijali by mě.“ A přitom je to všechno přesně naopak.

Ženská krása: rozmar nebo ženská přirozenost?

Michala Měřínská

Make-up artistka a stylistka, autorka knihy Magicky ženská a stejnojmenného online kurzu

„Krása nezačíná v zrcadle ani u make-upu nebo v obchodě s oblečením. Tvoje krása začíná uvnitř Tebe samotné, ve Tvém srdci a v Tvých myšlenkách o sobě a o své kráse.

Jak si užívat svoji krásu a naplno ji pozvat do života? Jak o ni skutečně pečovat a najít si na ni vždycky čas? A jak to všechno uchopit prakticky? Na všechny tyto otázky dostaneš odpovědi, které Ti pomůžou krásu skutečně rozzářit a rozvinout tak svoji ženskost.“

Vnitřní muž a vnitřní žena v harmonii

Tereza Kramerová

Průvodkyně po krajině mysli a autorka meditací a online programů pro ženy i děti

„Prožívání života je ovlivňováno tím, v jakém jedinečném poměru v sobě máme namíchanou ženskou a mužskou kvalitu. Když nadzvedneme pokličku a podíváme se do sebe, abychom se s těmito polaritami potkali, máme možnost pochopit své reakce, komunikační strategie i svoji pozici v partnerství.

V této přednášce Ti objasním, jaké základní momenty formují a definují, jakou ženou jsi a také jak se svojí vnitřní ženou a vnitřním mužem můžeš aktivně i v každodenním životě pracovat, aby ses sama v sobě cítila dobře. Provedu Tě jednoduchou vizualizací, díky které nahlédneš do symbolické roviny svého ženství a dostaneš příležitost si uvědomit, jak v sobě nastavit harmonii.“

Krize vztahu po porodu
 a s malými dětmi

Denisa Říha Palečková

Lektorka pracující v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje

„Naše intimita a sexualita mají svá specifika, zejména v období, kdy na svět přijdou děti.

Možná i Ty máš vlastní zkušenost nebo zkušenost ze svého okolí... Po období radostného očekávání přichází doba, která nemusí být vždy úplně růžová a která může ovlivnit Tvoji intimitu, partnerský vztah i život jako takový. Je to bohužel stále téma, o kterém se v dnešní společnosti příliš nemluví, i když je přirozenou součástí našeho života.

Provedu Tě řadou zajímavých tipů k tomu, co dělat, abys toto období prošla tím nejkrásnějším možným způsobem. Dozvíš se, jaká jsou specifika intimity a sexuality v období po porodu, proč v této době vznikají rozdíly v oblasti intimních potřeb mezi partnery a také co můžeš udělat pro to, abys sis udržela lásku i vášeň stále svěží.“

Jak si vytvořit prostředí, které rozsvítí naši spokojenost a štěstí

Olga Bušková

Designer Feng Shui a lektorka seminářů a kurzů

„Co dělat, když se doma necítíte dobře? Jak souvisí vchod do bytu s vaší spokojeností v životě? Co o vašem vztahu prozrazuje vaše ložnice? Máte doma překážky mezi důležitými místy, přes které vaše chůze příliš neplyne?  

Prvky Feng Shui a moderního designu dokáží ovlivnit náladu, energii, úspěšnost tak, že dochází k harmonii, pocitu štěstí nebo očekávaným úspěchům. Objevíme spolu kouzlo interiéru a jak jednotlivé místnosti mohou ovlivnit kvalitu vašeho života.

Dozvíš se, jak si sama správně nastavíš prostředí domova i kanceláře, a tím rozzáříš rodinné štěstí, vytvoříš společnou láskyplnou cestu ve vztahu nebo si lépe posvítíš na svoje podnikání a prosperitu.“

Tajemství jménem volná menstruace

Lucie Harnošová

Zakladatelka sítě obchodů Brána k dětem a lektorka Kontaktního rodičovství

„Volná menstruace Ti otevře obzory. Ukáže Ti, jak moc můžeš žít jinak, jak slastně chutná svoboda a kam až může sahat, i když Tě slovo volná menstruace možná teď úplně děsí.

Posdílím s Tebou své praktické zkušenosti a zážitky, ukážu Ti cesty, které ještě nemáš prozkoumané a kam se můžeš bez otálení vydat. A ačkoliv si budeme povídat konkrétně o možnostech volné menstruace a dalších dámských pomůckách, nejde primárně jen o téma menstruace. Když jsem já sama před více než rokem s volnou menstruací začala, cítila jsem, jako by každá buňka mého těla šťastně volala „konečně jsi to pochopila!!!“ A to teď zažívám znovu a znovu a znovu a ze srdce to přeji i Tobě.“

Hojnost a peníze v životě ženy

Stanislava Mrázková

Expertka na online marketing, autorka knihy Podnikání z pláže a stejnojmenného online kurzu.

„Co dělat, když sice přichází hodně peněz, ale taky jich hodně odchází a ani si to nestihnete užít? Co dělat, když jich přichází méně, než potřebujete, a dluhy se prohlubují?

Všude slyšíte, že byste měla přitahovat peníze tím, že budete pozitivně myslet, ale jak se zaměřit na finanční hojnost, když ji sama ještě nemáte? Jak souvisí hojnost a peníze s dalšími oblastmi života a proč cesta k větší hojnosti může někdy být opravdu hrbolatá?

Pojďme se společně podívat na téma, které je často stejným tabu jako sex… Hojnost a peníze v životě ženy.“

Jak být i v premenstruační fázi v pohodě

Dana-Sofie Šlancarová

Zakladatelka projektu Cyklická žena® a lektorka cyklických a snových kurzů

„Mnoho žen si stěžuje na nepříjemné projevy premenstruačního syndromu, ať už jde o bolesti podbřišku, zad či hlavy, nateklá a bolestivá prsa, křeče před menstruací, velkou únavu, stavy podobné chřipce – anebo i psychické projevy, jako je podrážděnost, výkyvy nálad, přecitlivělost, pocity zahlcenosti či deprese.

Možná i Ty patříš mezi ně a máš pocit, že to k tomu prostě tak nějak patří. Omyl! Jeden velký omyl. Tohle nejsou stavy, které by ve Tvém životě musely zůstat! Mají svůj důvod, něco Ti prozrazují o tom, co ve svém životě vlastně nechceš mít, co ti nefunguje a co je třeba změnit. Nejsou tady náhodou – ale nemusejí tady být donekonečna. Stačí odhalit, co se ti snaží říct, a podniknout pár jednoduchých kroků k jejich nápravě – a nepříjemný PMS rázem z tvého života zmizí.

Tohle video ti ukáže metodu, jak můžeš tyto „neviditelné“ důvody odhalit, a přinese ti i konkrétní návody, jak se se všemi nepříjemnými projevy vypořádat. A výsledek? Pohodová, spokojená a šťastná žena i všichni lidé kolem ní!  Objev klíč k pohodě i v PM fázi!"

Jak se skrze bolest a těžká období vrátit sama k sobě a objevit svůj potenciál

Žaneta Slámová a Jana Basíková

Průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu

„Proč se mi tohle děje? Proč zrovna mně, když já se tak snažím dělat všechno dobře? Proč nedovedu žít ten život, co jsem si vysnila? Smutek, ztráta, konec vztahu, bolest, smrt... To všechno jsou věci, kterým se v životě bráníme, odmítáme je a vytěsňujeme. A čím víc se snažíme, aby se nás to nechtěné netýkalo, tím víc nás to zraní a rozseká, když to přijde. A přitom je to přirozená součást života. Tak jako spánek, jako podzim, jako radost a láska.

Společně se podíváme na to, jak temná období a těžkosti v životě přijmout a vytěžit z nich pro sebe maximum. Dostaneš praktické rady a konkretní nástroje, jak se sebou v takových situacích pracovat a jak v té největší temnotě objevit svůj potenciál.“

Jak nevyhořet ve své ženskosti?

Markéta Strnadová

Fyzioterapeutka a autorka systému Vyprošťovák

„Dostane se Ti praktické lekce o tom, jak nevyhořet, jak nenechat vyhořet svou ženskost, svůj jin. Skrze tuto přednášku pochopíš, proč možná děláš milion věcí, které nemají žádný efekt, a Ty se v tom cítíš ztracená.

Díky této přednášce získáš také konečné a vědomé pochopení toho, proč opravdu nejenom „můžeme“, ale dokonce „musíme“ odpočívat. To vše doplněné o spoustu praktických tipů a návodů. Tahle přednáška je vlastně o tom, jakým nepostradatelným pokladem je ženská energie pro nás i pro celý svět.“

Zranitelnost – proč je naše slabost naší největší silou

Bohdana Kabátová

Lektorka seminářů Sebe-vědomá žena a mastermind programu Umění leadershipu pro ženy

„Pootevři dveře ke své zranitelnosti. Dveře do komnaty, skrze kterou vede cesta k hlubokým, autentickým a otevřeným vztahům založeným na vysoké míře důvěry. Do komnaty, kterou pokud sama v sobě otevřeš, začneš vytvářet v sobě i kolem sebe prostor naplněný bezpečím a pravdivostí.

Přestaneš ztrácet energii tam, kde ji nyní možná zbytečně vynakládáš ve snaze přizpůsobovat se v tom, kým jsi, svému okolí, a naopak začneš získávat více energii pro tvoření života, který si přeješ.“

Jak využívat hlubokou moudrost svého ženství

Jana Mašková Zimolová

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

„ Je dokázáno, že ženská vagina je přímo propojena s mozkem. Že cokoli ovlivňuje ženství, se citelně vepisuje do vaginální tkáně. Pozitivní ovlivňování ženství vaginu uvolňuje, energetizuje a naplňuje. Naopak negativní ovlivňování ženství vaginu zavírá, zmrazuje, snižuje schopnost prožitku a bere ženě energii.

Co nám naše spojení znemožňuje a ruší? Proč nejsme schopné jej cítit a plně využívat? A jak toto napojení můžeme nechat proudit do všech oblastí svého života? 

Odkryji Ti mnoho nových pohledů na to, jak se můžeš spojit se svým ženstvím, najít svou ženskou sílu a přispět tím nejen svým vztahům a všemu svému konání, ale také světu.

Kouzlo partnerských rituálů

Barbora Zemanová

Lektorka ženských seminářů a průvodkyně osobními rituály

„Novodobé rituály nám přinášejí nástroje, jak podpořit změnu v našem životě a plně prožít přítomnost. Jsou příležitostí pro vědomé zastavení v každodenním běhu událostí a spočinutí. Umožňují nám oslavit důležité mezníky vztahu, dobře se sejít, ale také se dobře rozloučit.

Díky silné intuici je pro nás ženy snadné rituály vytvářet a prožívat je, jak je to ale v partnerství? Existují také partnerské rituály, které by vás oba mohly bavit? Dozvíš se o rituálech, které můžeš vnést do partnerství, a podpořit tak hlubší propojení mezi vámi.

Seznámíš se se speciálními životními rituály v dlouhodobých vztazích a projdeme také rituály intimity či každodenní malé obřady. Jako bonus dostaneš osvěžující mužský pohled na rituály od mého (kdysi dávno rituály nepolíbeného) muže! :-)“

Časový harmonogram: všechny tyto výjimečné ženy a jejich přednášky uvidíš v příštím roce. Pořádí je zatím překvapením, ale na začátku roku 2017 Ti jej odhalíme.

Vlastně je malý zázrak, že se nám tak úžasné ženy povedlo dát dohromady. Že jsme vytvořily tento projekt. Myslím, že to je malé potvrzení toho, jaká síla se ukrývá v ženské energii a ve spojení žen.

A co říkají ty, které již zažily učení našich žen na vlastní kůži?

„Jsem absolutně dojatá, pořád si vybavuji jednotlivé přednášky a pocity z nich a hrnou se mi slzy do očí. Jsou to ale slzy vděku a přijetí sebe sama, takové, jaká jsem.“

Eva H.účastnice semináře

„Mám chuť pustit se do práce – do práce na sobě, chuť větší než kdy jindy. Mám pocit, že se konečně probouzím a už nechci dál svůj život prospat, chci ho žít. Chci krmit svou duši a mít se krásně. ;-)“

Lucie S.účastnice semináře

„Mám spoustu energie, odhodlání. Já s převažující mužskou polaritou jsem se cítila a ještě pořád cítím více jako žena.“

Jana D.účastnice semináře

„Cítím vnitřní klid, vyrovnanost, hrdost, že patřím do ženského klanu a vděčnost, že si to dopřeji.“

Lída K.účastnice semináře

A jak to v online Klubu Ženy ženám vypadá prakticky?

Každá lektorka otevře v Klubu jedno zásadní ženské téma a každý měsíc uvolníme obsah v následující podobě:

 • 1

  Podporující video přednáška 30–60 minut s lektorkou (začátek měsíce).

 • 2

  Video nebo PDF s praktickým cvičením do života (začátek měsíce).

 • 3

  Online poradna: lektorka zodpoví dotazy členek klubu k danému tématu ve webináři na konci měsíce.

 • 4

  Článek k tématu a další zajímavý obsah (v průběhu měsíce).

Tvé ženské duši se dostane opravdu kvalitní výživy a podpory. Zároveň je však celý Klub a jeho obsah postavený tak, aby Tě nezahltil.

Jedná se o online klub, což znamená, že dostaneš přístup do členské sekce, ve které se budou postupně pro každý měsíc uvolňovat jednotlivá videa. První měsíc s přednáškou startujeme v lednu 2017.

Velkou výhodou online klubu oproti klasickému semináři nebo workshopu je, že Ti nic neunikne. Můžeš se totiž k jednotlivým krokům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se ostatních žen z klubu a opravdu vše dobře pochopit a užít si to.

Zajímají Tě některá témata, ale možná si zatím netroufneš jít na seminář nebo na osobní konzultaci? Právě skrze náš online Klub se můžeš s některými citlivými tématy seznamovat pouze v soukromí svého domova a také jít svým vlastním tempem. No není to úžasné?

Staneš se také součástí
VIRTUÁLNÍHO ŽENSKÉHO KRUHU
v podobě uzavřené
facebookové skupiny.

Tam můžeš sdílet své prožitky, myšlenky, pokládat otázky, ale také navazovat nová přátelství. S ostatními členkami Klubu se tak můžete vzájemně podporovat na své cestě.

Účast v Klubu Ženy ženám je placená.

 Základní cena za roční členství v Klubu je 

6000 Kč + DPH (7.260 Kč s DPH)*

Takhle na první pohled to vypadá jako dost peněz, že? Ale počítej teď se mnou:

Měsíčně to i s dépéháčkem vychází na celkových 605 Kč, což je přibližně cena za jednu krásnou halenku  nebo večer pro dva v restauraci.

Moc si přeji, aby si každá žena dovolila investovat do tohoto Klubu, protože tím zainvestuje především do sebe!

Informace jsou v mnohém jedinečné, velmi otevřené a upřímné. S každou přednáškou čekej něco, co se v ženských časopisech nedočteš a o čem se v televizi nemluví.

* Roční členství placené jednorázově je nejvýhodnější variantou. Ale postupně pro Tebe připravujeme i jiné možnosti plateb - včetně platby měsíční. Vše se brzy dozvíš na této stránce.

Řekni i Ty své ANO životu a změně, po které toužíš! Připoj se k podporující skupině úžasných žen v Klubu Ženy ženám.

Mám nesmírnou radost, že se projekt Klub Ženy ženám zrodil. Také z toho, s jakou lehkostí a radostí jsme ho tvořili. Jsem moc vděčná za tuto příležitost. Za to, že jsi dočetla až sem.

Moc si přeji, abys s námi mohla pokračovat dále a abychom se společně setkaly v Klubu Ženy ženám.

Vím naprosto jistě, že členství v Klubu přinese každé ženě obrovské posilnění její ženskosti. Ten rozdíl na sobě pocítíš Ty sama, ale všimne si toho i Tvé okolí. CO VŠECHNO SE VE TVÉM OKOLÍ ZMĚNÍ?

 • Získáš odvahu a sílu k důležitým životním změnám, přestaneš odkládat své sny a přání, prostě se za nimi vydáš a začneš si je plnit.
 • Uvolníš sevření uspěchanosti, stresu a tlaku na sebe samu.
 • Postavíš sama sebe na první místo v souladu a harmonii se svým okolím a budeš se cítit sama se sebou dobře.
 • Začneš více věřit sama sobě, svým schopnostem i životu jako takovému.
 • Všimneš si zlepšení vztahů na všech rovinách, doma bude vládnout radost a pohoda.
 • Porozumíš rozdílům mezi mužskou a ženskou energií a pochopíš, jak skvěle se doplňují.
 • Naučíš se plně cítit vlastní tělo a propojíš se s vlastní ženskou podstatou, budeš se cítit krásná, začneš si věnovat více času a péče a budeš doslova zářit do celého světa.
 • Pocítíš příliv hojnosti do svého života. Hojnosti peněz, vztahů, zážitků…
 • Zjistíš, jak úlevné je otevřít se a umět projevit svou zranitelnost, pronikneš do umění odevzdat se a následovat svého muže, dovolíš si nechat o sebe pečovat, hýčkat se, rozmazlovat.
 • Zamiluješ se do nádherných možností uvnitř sebe, posvátných míst, která mohou vyživovat Tvou duši a posilovat její celistvost.

Svou ženskou duši potřebujeme vyživovat pravidelně. Potřebujeme ji krmit, stejně jako denně krmíme své fyzické tělo. Potřebujeme se o ni starat stejně jako o vztah s našimi blízkými.

Nestačí zajít jednou za rok na seminář a myslet si, že je vše vyřešené. A stejně tak naši ženskost nevyživí hodiny strávené v nákupních centrech nebo bezduché drbání u kafe. Naše ženská duše potřebuje něco víc…

A já věřím, že právě to najdeš v online KLUBU ŽENY ŽENÁM.

Těším se na Tebe já i prvních 12 lektorek, které Tě budou v prvním roce provázet.

Děkuji, že Ti na sobě záleží.

Alice Kirš
Alice Kirš
zakladatelka Ženy ženám a Klubu

KLADEŠ SI NĚKTEROU Z TĚCHTO OTÁZEK?

Zní to lákavě a věřím, že by mi Klub Ženy ženám pomohl. Ale přijde mi sobecké za sebe takhle utrácet peníze. Není to tak trochu neskromné?

Odpověď na tuto otázku máš jen a jen Ty sama v sobě. Poslouchej svou intuici.

Zavři oči a představ si, že jsi součástí Klubu. Co se Ti děje? Jak se cítíš? Máš příjemné pocity nadšení a vzrušení? Pokud ano, pak je odpověď jasná.

Toto je investice do Tvého já. Ne vyhozené peníze za další kus oblečení, parfém nebo nejnovější telefon. To, co prožiješ a kam se posuneš díky přednáškám, cvičením, webinářům, komunitě na FB, je něco, co nepomine. Něco, co Ti zůstane navždy a obohatí Tebe, Tvůj život, a tím i všechny, kdo jsou jeho součástí.

Sleduji vaši činnost už delší dobu a dokonce jsem na některých akcích byla. Prošla jsem i několika vzdělávacími kurzy. Má pro mě Klub Ženy ženám smysl? Dozvím se něco nového?

Výborně. Máme radost, že jsi s námi ušla kus cesty, ať už byl jakýkoli. Osobní rozvoj, poznávání sebe sama a svého ženství je nikdy nekončící celoživotní proces, ve kterém je každá z nás v určitém bodě a vždy, opravdu vždy, se najde něco, co Tě obohatí a posune ještě minimálně o krok dál.

Pomůžou mi přednášky v Klubu v mých vztazích? Kariéře? Finanční situaci? Sebevědomí? Nebo je to spíš jen povídání o tom, jaké to je být ženou?

Ano. Ano. Ano. Pomůžou. Určitě. Rozhodně. Radikálně.

Možná si to sama ještě nedokážeš představit, ale přesně pro to jsou přednášky určené. Abychom vzkvétaly ve všech oblastech svého života a dařilo se nám lépe. Většina z nás dělá tu chybu, že se snaží měnit věci kolem sebe, aniž by změnila to nejdůležitější. Zdroj. Sebe samu. A my se vydáme právě touto „obrácenou“ cestou zevnitř ven, aby se věci kolem nás začaly dít a měnit k lepšímu.

Můžu se stát členkou Klubu, i když nemám žádnou předchozí zkušenost s osobním rozvojem ani vědomým poznáváním ženství?

Ano! Díky přednáškám v Klubu dostaneš pevné základy, kterých se Ti nikde jinde doposud nedostalo. Ty potom budou úžasným výchozím bodem pro další rozvoj v oblastech, ve kterých budeš cítit, že na nich potřebuješ a chceš dál pracovat. Bude nám ctí, že začneš právě s námi.

Kolik je Klubu praktických cvičení? Myslím, že bez praxe mi teorie moc nepomůže.

Chápeš to velmi správně. Pokud nic neděláme, nemůžeme čekat, že se něco v našem životě změní. Praxe je tedy moc důležitou součástí účasti v Klubu Ženy ženám. Každá lektorka si v daném měsíci a k danému tématu pro Tebe připravila min. jedno cvičení do praxe, většina ale i více. Prostor pro praxi a uvádění teorie do reálného života je tedy opravdu velký.

Já mám raději živé semináře, online mi přijde neosobní. Je Klub i pro mě?

Když sleduješ kvalitní film, máš z něj zážitek? Věřím, že ano. A stejně je to i s online vzděláváním. Jen na Tobě záleží, jak k němu přistoupíš. Pokud změníš přístup z „neosobní“ na „inspirující, obohacující, výživné, poučné, moudré“, bude Klub pro Tebe?

Jak funguje online poradna? Budou zodpovězeny opravdu všechny dotazy v den online poradny? Kolik dotazů můžu do online poradny položit?

Skvělý dotaz! Online poradna funguje formou webináře = online vysílání, ve kterém uvidíš a uslyšíš lektorku živě hovořit s naší moderátorkou. Toto vysílání budeš moci ke konci každého měsíce sledovat z pohodlí svého domova na internetu v členské sekci Klubu. O termínu vysílání Tě budeme vždy a včas informovat e-mailem.

K zasílání dotazů bude určená speciální e-mailová adresa, kterou se také včas dozvíš. Dotazů můžeš poslat libovolný počet, poprosíme Tě však o jejich stručnost a srozumitelnost. Uděláme vše pro to, aby byly zodpovězeny všechny dotazy členek, webinář však bude mít maximálně 120 minut. To, co nestihneme, lektorka zodpoví písemně.

Když nestihnu webinář – online poradnu, budu k němu mít přístup ze záznamu?

Ano, samozřejmě. Záznam webináře Ti bude k dispozici formou videa neomezeně v členské sekci Klubu ihned po jeho odvysílání. Můžeš se tak na něj podívat kdykoliv nebo se k němu v průběhu času vracet.

Jak bude fungovat facebooková skupina, budou členkami i jednotlivé lektorky?

Do uzavřené facebookové skupiny, do které dostaneš přístup na začátku ledna 2017, budou mít přístup jen členky s ročním členstvím a lektorky. Bude zde prostor pro diskuze k jednotlivým přednáškám, do kterých se lektorky určitě rády zapojí. K zodpovídání konkrétních dotazů je tu však online poradna. Facebooková skupina slouží především pro diskuze mezi členkami, ke sdílení úspěchů i potíží, k vzájemné podpoře, k propojování a přátelské komunikaci.

NENAŠLA JSI ODPOVĚĎ NA SVOU OTÁZKU?

Napiš Hance, je tu pro Tebe 🙂

Péče o Tebe

HANKA KARVAŠOVÁ

Kontaktní email

info@zenyzenam.cz